ESTA O nás

ESTA America – přední specialisté na víza do USA

Jsme společnost zaměřená na víza do USA a imigraci. Máme zaměstnance, kteří hovoří několika jazyky, advokáty / právníky, asistenty, kteří mají zkušenosti a jsou velmi úspěšní v řešení široké škály vízových a imigračních řešení, jako jsou žádosti o zaměstnání a rodinné žádosti, výjimky z národního zájmu, podnikatelská a investorská víza. Naši klienti se nacházejí po celém světě. Naším závazkem je poskytovat kvalitní služby bez ohledu na to, zda se jedná o firemní klienty, začínající firmy nebo jednotlivce.

Náš tým je dobře vyškolen ve všech aspektech podávání a vyřizování žádostí o víza, včetně turistických, obchodních, zdravotních, investorských, podnikatelských a pracovních víz. Náš tým má rozsáhlé zkušenosti s prací s klienty, kteří žádají o různá víza. Náš tým je vám k dispozici.

Proč používat ESTA America?

ESTA America má pozitivní hodnocení za naši práci při zajišťování víz do USA pro naše klienty. Jsme také hrdí na to, že ke každému klientovi a aplikaci přistupujeme jako k samostatné specialitě. Máme samostatné týmy, které se zabývají turistickými, obchodními a pracovními vízy, a také samostatné týmy, které pomáhají s vízy pro podnikatele a investory. Dbáme na to, aby naši práci prováděli odborníci s odpovídajícími zkušenostmi v daném oboru. Věříme, že díky tomu patříme mezi nejlepší poskytovatele vízových služeb do USA ve Spojeném království.

Co mám dělat dál?

Věnujte prosím čas prozkoumání pokynů na těchto webových stránkách. Naše odlišné služby pro firmy a jednotlivce jsou podrobně popsány na stránce služeb. Když se rozhodnete, že je nejlepší s námi mluvit, jednoduše nám zavolejte nebo napište e-mail.

Náš formulář pro přednostní dotazy můžete použít kdykoli, ve dne i v noci. Na všechny dotazy se snažíme odpovídat do 12 hodin.

Možnosti podání žádosti o vízum

Jeden z našich specialistů vám pak poradí jednu z následujících možností:

   1. Můžeme vám nabídnout cenu za službu podání žádosti o vízum nebo
   2. Doporučíme vám, abyste se dostavili na konzultaci s jedním z našich specialistů, která trvá 20 až 30 minut (45 liber včetně DPH). Pokud se rozhodnete pro komplexnější služby spojené s podáním žádosti o vízum, vrátíme vám náklady na pevně stanovený poplatek.
   3. Nabízíme také službu přezkoumání žádosti, kdy žadatelům, kteří sami připravili své případy k předložení na příslušné velvyslanectví USA, můžeme poskytnout odborné poradenství, které zkontroluje podstatu jejich případu a ujistí se, že byly dodrženy všechny správné postupy. Cena této služby je 99 liber včetně DPH.
   4. A konečně, pro ty, kteří chtějí komplexnější služby, nabízíme plně asistovanou službu za 299 liber, která zajistí, že vaše žádost bude připravena odborníky a podána s maximální péčí a pozorností.

  Naše etika – prvotřídní poradenství a služby

Jsme přesvědčeni, že poskytovatelé vízových služeb by měli vždy pracovat na nejvyšší možné úrovni. Domníváme se, že mnoho služeb poskytujících žádosti o víza zklamalo své klienty a nepracovalo v jejich nejlepším zájmu. Snažíme se být jiní.

Naši specialisté na žádosti o víza do USA mají více než 12 let zkušeností s poskytováním prvotřídních služeb. Jsme hrdí na svou pověst jednoho z nejlepších poskytovatelů žádostí o víza do USA ve Spojeném království a zavázali jsme se poskytovat všem našim klientům služby na vysoké odborné úrovni. Zaručujeme vám, že vám vždy poskytneme upřímné, účinné a jasné poradenství.